Toplam 1000m2 kapalı alana sahip Sancaktepe Anaokulu binamız sadece anaokulu olarak projelendirildi ve her şey çocuklarımıza özel olarak inşa edildi.. Ortak mekanlarımız oldukça geniş ve ferah. Bütün sınıflarımız aydınlık, güneş alan ve geniş mekanlar. Mobilyalarımız renkleriyle, ölçüleriyle, modelleriyle tamamen bize özgü… Güvenlik ve sağlık birincil kriterimiz. Özel olarak projelendirilmiş bahçemiz çocuklarımızın eğlenerek oynayabilecekleri nitelikli alan ve donanıma sahip.

Bütün binamız 24 saat kameralarla izleniyor ve kayıt tutuluyor. İnternetten izleme imkanı Milli Eğitim Bakanlığı’nın kararı gereği kaldırıldığı için çocuklarınızı isterseniz bekleme salonumuzdaki ekrandan on-line olarak, isterseniz de bilgisayarımızdaki kayıttan off-line olarak izleyebiliyorsunuz.

Tüm sınıflarımızda akıllı tahta donanımı mevcut. 85 m2 lik Spor salonumuz hem oyun alanı hem eğitsel jimnastik programlarını yürüttüğümüz alan. Uyku odamız, daha ilk görüşte uykuları getiriyor.... ahşap yataklarla donatılmış, sessiz ve loş...

Çekmeköyde Anaokulu, Taşdelende Anaokulu ve Sancaktepede Anaokulu arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Adres: Abdurrahmangazi Mah., Stad Sk:7 Sancaktepe - İstanbul

Telefon: 0 (216) 641 26 42

Mail: info@nasrettinhocaanaokullari.com